BİZDEN HABERLER

Toptan Peluş Tavşan Oyuncak

Toptan Peluş Oyuncak Tavşan

Pufline oyuncak, siz değerli müşterilerimiz için sanal ticaret pazar yerlerinde yürüttüğü perakende satışların yanında, aynı zamanda satıcılarımız için de kaliteli pelüş oyuncak satışını, peluş oyuncak üretimi yapan firmalar içerisinde faaliyetini sürdürmektedir. Toptan pelüş oyuncak olarak satışa sunduğumuz pelüş tavşan oyuncağımız özellikle 2-11 yaş aralığı çocuklar dikkate alınarak tasarlanarak üretilmekte olup, yetişkinler için de yaygın olarak hediye verilen pelüş oyuncaklar arasında yer almaktadır.

Peluş tavşan oyuncak

Pufline Peluş Uzun Kulak Uyku Tavşanı

Marka: Pufline

Menşei: Türkiye/İstanbul

Boy: 40 CM + Kulaklar 20 CM

Malzeme: Polar/Welsoft/Süpersoft

Dolgu: Boncuk Silikon Elyaf

Toptan en az alım miktarı: 100

En az Üretim Miktarı: 1 renkten 500 adet

Üretim/Teslimat Süresi: 5 hafta

Fiyat: Sorunuz

Paket İçeriği: Tavşan, şeffaf poşet ambalaj

Kulaktan ayakucuna kadar 60 CM, baştan ayakucuna kadar 40 CM boyundaki tavşanımızın kulakları 20 CM boyundadır. Genellikle “Uyku Arkadaşı Pelüş Tavşan” olarak anılan ürünümüz ekru, pembe, gri ve beyaz olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile satışa sunulmaktadır.

Uzun kulak pelüş tavşan oyuncağımızın toptan satışlarında minimum alım (stoklarımızda varsa) 100 adettir. Stoğumuzda olmayıp, üretime girilmesi gerektiğinde ise her renkten en az 500 adet sipariş verilebilmektedir. (Ortalama en az 2 adet kumaş topu ile üretim gerçekleşmektedir.)

Toptan pelüş oyuncak üretimi zamana ve takvime bağlı olarak kumaş kesim, lazerleme, nakışlama, dikim, dolum, son dikim gibi üretim süreçlerinden geçtiği için, ürün alımına karar verdiğinizde, siparişinizin 40 gün içinde tamamlanacağınızı varsayarak planlamanızı yapmanızı öneririz.

Stoklarımızda yeterli ürünün olması halinde 1 hafta içinde, üretim yapılması gerektiğinde ise 40 güne kadar bir üretim planlaması ile müşterilerimize ürünlerini anahtar teslim olarak hazırlamaktayız. Bizden alacağınız birim fiyatlara KDV ve nakliye dâhil olmayıp, sadece ürünün birim fiyatı olarak verilmektedir.

Toptan satışlarımızda her oyuncak şeffaf ambalaja konur. Dileyen müşterilerimiz, ürünlere kendi markalarını içeren etiketleri de koydurabilir. Böylece kendi markasıyla satış yapma olanağı yakalamış olurlar. Etiketli üretimler minumum 1000 adet siparişler için geçerlidir. Bu üretimde ürünün birim maliyetine etiket fiyat farkı da eklenir.

Pufline Toptan peluş oyunak satışı – Üretimi : Uzun kulak uyku arkadaşı tavşan

Toptan pelüş tavşan ürünlerimizde kullanılan kumaşlar 1. Sınıf 220-240 gram Polar, Welsoft,  ya da Ultrasoft kumaşlardan oluşmaktadır. Peluş oyuncak tavşanların iç dolumları ise yine 1. sınıf boncuk silikon elyaf kullanılmaktadır. Dikişlerimiz polyester iplik ile yapılmaktadır. Üretim süreci, verilen siparişe bağlı olarak kumaş tedariği ile başlar. Uygun kumaş seçimi sonrası kalıplama çalışması kısmi pastal kesimleri ile devam eder. Bu süreci takiben, göz ve ağız kısımları için her ürüne nakış uygulandıktan sonra, her bir ürünün dikiş işlemi başlar. Dikiş işlemi ile aynı zamanda etiketleme işlemi de gerçekleşmiş olur. Toptan pelüş oyuncak tavşan üretiminde her bir ürün ayrı ayrı bu üretim süreçlerinden geçerken sonraki aşamada elyaf dolum işlemi ile son aşamaya gelir. Oyuncak dolumu tamamlandıktan sonra, dolum boşluğunun dikimi, temizlik ve ambalajlama işlemi ile süreç sonlanır. İşin doğası gereği bir üretim süreci olduğundan sipariş miktarına bağlı olarak süreç 5-6 haftaya kadar yayılabilir.

Toptan peluş oyuncak satışımızda, eğer üretim yaptıracaksanız, yapılacak sözleşme sonrası siparişinize bağlı olarak toplam tutarın yüzde 50’si peşin, üretim bitiminde ise ücretin kalan kısmı talep edilir.

Toptan pelüş tavşan ürünümüze ait görseller, halen aktif olarak ürettiğimiz ve satışını yaptığımız Uzun Kulak Oyuncak Pelüş Tavşan’a ait, tarafımızdan çekilmiş görsellerdir. Ürünümüz 23 parçadan oluşmakta ve çocuk sağlığı ve Avrupa Birliği ürün standartlarını karşılayan CE belgesi almaya uygundur. Renk seçeneği olarak en çok tercih edilen beyaz, gri, ekru ve pembe renklerle çalışmaktayız.

Şimdi bize aşağıdaki Watsapp hattımızdan ulaşarak fiyat alabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Bir oyuncak ürettirmek isterseniz, Peluş Oyuncak Üretimi Talep Formu‘nu kullanarak, ürettirmek istediğiniz peluş oyuncağın fotoğrafını ve bilgilerini paylaşarak teklif gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir