BİZDEN HABERLER

Poppy Playtime Huggy Wuggy Peluş Oyuncak Toptan Satış

Hugi vugi peluş oyuncak

Poppy Playtime, Amerikalı bağımsız geliştirici MOB Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma – korku video oyunudur. Oyununun ana karakteri Huggy Wuggy (Hugi Vugi), özellikle çocukların beğenisi topladı. Mobil ve masaüstü platformlardan oynanabilen Poppy Playtime oyunun karakteri Hugi Vugi, sadece ekranda değil, gerçek yaşamda da Peluş oyuncak olarak çocukların ilgi odağı haline geldi.

Pufline, bu ilgiyi karşılıksız bırakmayarak kendi ürettiği Büyük Hugi Vugi Peluş Oyuncaklarını çocuklarla buluşturmaya başladı. Hugi Vugi Peluş oyuncağı toptan satışımızın yanında aynı zamanda sitemiz ana sayfası üzerinden perakende olarak da satın alınabilir. Yine Hugi vugi pelüş oyuncak almak isteyen müşterilerimiz sayfa altında bulunan Pazar yeri linkleri üzerinden Trnendyol, N11 gibi mağazalarımızdan da satın alabilirler. Huggy Wuggy Peluş oyluncak toptan satış ve Hugi Vugi üretim yapan firmalar arasında yer alan Puflin, belirlediğiniz sayıda ürünü uygun fiyatlarla sizlere sunmayı amaçlıyor.

Hugi vugi toptan oyuncak fiyatları için sayfa altında olan iletişim yolları üzerinden bizimle temasa geçebilirsiniz. Hugi vugi (huggy wuggy) toptan satış için en az 500 adetlik üretimler yapmaktayız. Hugi vugi toptan üretim için baştan sonra anahtar teslim siparişlerinizi yurt içinde dilediğiniz noktadan sipariş verebilirsiniz. İstanbul Avrupa yakasına ücretsiz teslimat, diğer bölgelere ise anlaşmalı ambar firmalarıyla uygun fiyatlı gönderimler sağlıyoruz.

Hugi vugi üretimi yapan yerler arasında öne çıkan Pufline ürünlerde 1. Sınıf malzeme kullanmaktadır. Bazı firmalar ürünlerin içine daha ucuz olsun diye kırpıntı sünger kullanmaktadır. Bu dolum fiyatını 4 kat azaltır. Ancak ürün daha ağır, daha sert ve dokunma hissi deneyimi daha kötü olur. Diğer taraftan kırptın sünger bakteri üretebilir, tüketici memnuniyeti düşebilir. Pufline ise ürünlerinde 1. Sınıf boncuk silikon kullanır. Dokunma hissi pelüş oyuncak deneyimi yaşatır. Poppy playtime ana karakteri huggy wuggy pelüş oyuncağı için üretim talebinde bulunmak ya da toptan ürün siparişine ilişkin bizimle temas kurabilirsiniz.  

Pufline Huggy Wuggy (Hugi Vugi) Peluş Oyuncak Özellikleri

Ürün Adı: Pufline Pufline Huggy Wuggy (Hugi Vugi) Peluş Oyuncak

Renk: Saks Mavi

Kumaş: Polar – Süpersoft Polar – Welsoft

İç Dolum Malzemesi: 1. sınıf boncuk silikon elyaf

Ürün genişliği: 23 CM

Elleri yapışkanlı: Elleri çift taraflı cırt ile birbirine yapışabilir.

POPPY PLAYTİME OYUNU

Oyuncunun, Playtime Co.’ya ait olan terk edilmiş bir oyuncak fabrikasını tekrar ziyaret eden eski bir çalışan olarak oynadığı oyunda çalışanlar 10 yıl önce görünüşte iz bırakmadan ortadan kaybolmuştur. Oyuncu birinci şahıs bakış açısıyla gezinir ve çeşitli düşmanlardan kaçınırken daha fazla ilerlemek için bazıları GrabPack adlı bir alet gerektiren bulmacaları çözer.

İlk bölüm 12 Ekim 2021’de Microsoft Windows için Steam’de yayınlandı ve daha sonra 11 Mart 2022’de Android ve iOS için yayınlandı. İkinci bölüm ise hem Microsoft Windows’da hemde Android ve iOS’da 5 Mayıs 2022’de yayınlandı. İkinci bölümle beraber gelecek bölümlerin indirilebilir içerik olarak yayınlanması planlanıyor.

Oyun, oynanışı için hızla olumlu eleştiriler aldı, ancak daha sonra geliştiriciler, Non-fungible token olduğunu açıkladıktan sonra oyun olumsuz eleştirilerle karşılandı.

POPPY PLAYTİME KONUSU

Poppy Playtime, oyuncunun 10 yıl önce kaybolduğu düşünülen personelden bir mektup aldıktan sonra söz konusu şirketin terk edilmiş oyuncak fabrikasına dönen Playtime Co.’nun eski bir çalışanı olarak oynadığı birinci şahıs hayatta kalma korku oyunudur. Oyuncu, şirketin maskotu olarak hareket eden büyük bir insansı figür olan Huggy Wuggy’nin hayatta olduğunu ve fabrikadaki diğer düşmanlarla birlikte onlara karşı kötü niyetli olduğunu keşfeder. Oyuncu ayrıca fabrikanın çevresinde bulunan çeşitli VHS kasetlerini bulabilir ve bu da hikayenin daha derinlemesine bir açıklamasını sağlar.

Oyun boyunca, oyuncunun daha fazla ilerlemek için çözmesi gereken birden fazla bulmaca vardır. Bazıları için uzak mesafeden nesneleri çekmek ve onlara ulaşmak, elektriği iletmek ve belirli kapılara erişmek için kullanılabilen iki uzatılabilir el ile donatılabilen bir sırt çantası olan GrabPack adlı bir sırt çantası kullanır. Bölüm 2’de ise mavi el ile büyük boşluklar arasında salınabilir, yeşil el ile kaynaklar arasında elektriği kablosuz aktarabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir