BİZDEN HABERLER

PELUŞ OYUNCAK ÜRETİMİ – İMALATI / TOPTAN PELUŞ OYUNCAK

Pufline Peluş Oyuncak, kendi markası ile ticaret pazarları üzerinden müşterileri ile buluşan butik bir girişim olarak 2020’de doğdu. Peluş oyuncak figür üretimi yapan Pufline Peluş oyuncak imalatçıları arasında yer alarak pelüş oyuncak imalatı da yapmaktadır.

Peluş oyuncak imalatında, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda farklı figürler de üretilmiştir. Peluş oyuncak İmalatcısı bir firma olarak, Perakende ve toptan pelüş oyuncak satışı hizmetleri de vermekteyiz. Peluş oyuncak toptan pazarında müşteri portföyümüz oluşmuştur. Peluş oyuncak toptan pazarına İstanbul’daki üretim ekosistemi içinde hizmet vermekteyiz.

Peluş oyuncak imalatı pazarını, yakından takip eden Pufline, trend oyuncak pazarına yön veren pelüş oyuncak satıcısı partnerlerimizle yüksek kalitede pazara oyuncak üretmektedir.

Peluş oyuncak imalatı ile birlikte pazarda oluşan talebe cevap vermek için toptan pelüş oyuncak, Toptan Peluş ayı isteklerine, yüksek malzeme işçilik ve siparişin hızla tamamlanması açısından detaylı bir planlama ile çalışmaktayız.

Peluş oyuncak imalatçısı bir işletme olarak Toptan pelüş oyuncak fiyatlarını rekabet edilebilir bir seviyeye çekmek için de ARGE çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Peluş oyuncak imalatçısı firmaların, tüketici pazarında en çok ürettiği ürünlerin başında Peluş Ayı gelmektedir. Toptan pelüş ayı talebi, Peluş oyuncak sektörü içerisinde en çok rağbet gören üründür. Peluş Ayı talebinde ki bu yüksek talep Peluş oyuncak üreticilerini de sıkı bir rekabet içerisine sokmuştur. Yüksek kaliteli Peluş kumaş, dolgu malzemesi elyaf bulabilmenin güçlüklerini aşarken uygun fiyata yüksek kaliteyi bulma arayışına da yönlendirmiştir.

Peluş Oyuncak imalat sektöründeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen Pufline, toptan pelüş oyuncak taleplerinizi yüksek kalitede ve hızlı lojistik organizasyonumuzla yerine getirmek için işletmemizle iletişim kurmanızı beklemekteyiz.

TOPTAN PELUŞ OYUNCAK ÜRETİMİ YAPTIRMAK MI İSTİYORSUNUZ?

Aklınızdakini gerçeğe dönüştürmek sizin elinizde. Dilediğiniz pelüş oyuncağı sizin için üretmeye hazırız. Pelüş oyuncak yapımı için fabrika, atölye arıyorsanız, size anahtar teslim hizmet sunmaya hazırız.

BİRİNCİ ADIM (BİZE TEKLİF VERİN) :

Peluş oyunak üretimi için, bize üretmek istediğiniz oyuncağın fotoğrafını, kaç adet istediğinizi ve diğer notlarınızı paylaşın. Bu teklifinizi PELUŞ OYUNCAK TEKLİF FORMU‘NU kullarak yapabilirsiniz.

Teklifinizi inceleyerek size olumlu-olumsuz dönüş yaparız. Talebiniz onay alırsa, prensipte anlaşma yaparız. Bu noktada sizden “deposit ücret” (300 Dolar ) talep ederiz. Bu ücret numune hazırlık süreci için talep edilir. Deposit, ürün tesliminde geri iade edilir ya da talebinize göre ürünün sipariş tutarından mahsup edilir.

NUMUNE ÜRÜNÜ BİZE GÖNDERİN:

Prensipte anlaşma sağladıktan sonra sizden ürettirmek istediğiniz ürünün numunesini bize göndermenizi isteriz. (Numunesi olmayan üretim talepleri dikkate alınmaz) Örnek ürün üzerinde kalıp çalışmaları yapar, seri üretim için tasarım sürecine başlarız. Bu noktada yaptığımız ilk ürün örneğini adresinize gönderir, dikkatinize sunarız.

ÖDEME YAPIN:

Onay vermeniz halinde artık seri üretim aşamasına geçeriz. Bu noktada toplam tutarın yüzde 50’sini talip ederiz. Artık üretim süreci başlar. Ürün sayısı, cinsi, iş yoğunluğuna bağlı olarak üretim takvimi oluşturur, size siparişinizi ortalama hangi sürede verebileceğimizi söyleriz.

ADRESE TESLİMAT:

Fiyatlarımıza KDV, nakliye dahil değildir. İş bitiminde ürünü İstanbul Bayrampaşa’da bulunan atölyemizden alabilir, ya da ücrete bağlı anlaşmalı nakliye firmasıyla adresinize sevk edebiliriz. İş teslimi sırasında da ücretin kalan kısmını talep eder, süreci tamamlamış oluruz. Bu noktada en başta verdiğiniz depozite ücreti vereceğiniz miktardan düşebilirsiniz. Numune hazırlandıktan sonra anlaşmanın bozulması halinde depozit iade edilmez.

Siparişlerin en erken üretim takvimi 20 gündür. Üretim takvimi; Hava koşulları, iş yoğunluğu, hammadde tedariğindeki durum, hali hazırda anlaşması yapılmış müşteri talepleri bu takvimi etkileyebilir.

TEDARİK OPERASYON:

Üretim, numune sonrası süreçte ortalama 20-40 günlük bir takvimde müşterimize teslim edilir.

SIK SORULAN SORULAR

Birim maliyet ne kadar tutar?

Bir pelüş oyuncak üretiminde ürün maliyeti; Üründe kullanılacak kumaşın türü, çeşidi, rengi, ürünün ölçüsü ve ürünün dikiş parça sayısı, içine konulacak dolum için kullanılan malzemeye göre hesaplanır. Kumaşın metre/kilo fiyatı, kesim, dikiş, dolum ve işçilik maliyeti birim fiyatı verir. Bu nedenle her oyuncağın birim fiyatı farklılık gösterir.

Ürünler çocuk sağlığı için uygun mu

Oyuncaklarda kullandığımız malzemeler, küresel düzeyde kabul görmüş malzemelerden üretilir. Dolum, 1. sınıf boncuk silikon elyafla yapılır. İplikler, polyesterdir. Kumaş ise polar, welsoft, peluş gibi cins kumaşlarla üretilir. Ürünler CE sertifikası almaya uygundur.

Kendi markamın etiketini kullanabilir miyim?

Evet, kendi markanızın etiketini kullanabilir, kendi oyuncak markanızla satış yapabilirsiniz. Bu durumda bize etiketini ayrıca gönderebilirsiniz. Bu hizmeti bizden almak isterseniz, sizin için etiketi biz hazırlar, ürüne dikimi yapabiliriz. Bu vereceğimiz fiyata ayrıca yansıtılır.

En az kaç adet üretebilirim

Minimum 500 adetlik üretimler yapmaktayız.

Siz imalatçı mısınız?

Evet. Pufline bir peluş oyuncak imalatçısıdır. Butik olarak kendi ürettiğimiz 30’dan fazla ürün çeşidinin hem parekende olarak, hem de toptan satışını yapmaktayız. Ürünlerimiz, Trendyol, Gittigidiyor, N11, Amazon, Hepsiburada gibi Türkiye’nin önemli pazar yerlerinde online olarak satılmaktadır. Fiziksel mağaza satışımız yoktur. Bunun yanında, müşterilerimizin istediği her türlü peluş oyuncağı onlara sunmak için iş ortaklarımızla da çalışırız. Kapasite artırımı gerektiğinde, yoğunluk yaşadığımızda sektör ekosistemi içinde birebir takipçisi olarak müşterimiz adına üretim yaptırırız. Müşterimizin aklını birden fazla tedarikçi ile meşgul etmez, onlara istediği işi tek elden sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir