SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Sipariş verebilirim?

1-Havale-EFT diğeri online mağazamız aracılı ile.

Havale-EFT yöntemi ile ödeme yapmak için bizimle irtibar kurup, siparişinizi verebilirsiniz. Bizimle irtibat kurduğunuzda size göndereceğimiz İBAN numarasına sipariş turarınızı yatırdıktan sonra siparişinizi 1-3 iş günü içinde adresinize ücretsiz kargo ile göndeririz.
WhatsApp: 0505 645 95 52

2- Elden teslim alarak

İstanbul Bayrampaşa Yıldırım’da bulunan adresimize gelerek, sipariş ya da siparişlerinizi elden teslim alabilirisiz. Adresimize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

3- Kredi Kartı ya da Banka Kartı ile

Siparişinizi kredi ya da bir banka kartı ile yapmak istiyorsanız, online satış yaptığımız pazar yeri mağazaları üzerinden bu siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şu anda Gittigidiyor.com üzerinde ve Trendyol’dan ürünlerimizi kartla sipariş edebilirsiniz.
Ürünü nasıl iade ederim?
Bizden satın aldığınız ürünü 15 gün içinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Size hiçbir arıza çıkarmayacağımıza söz veriyoruz. İade için bizimle iritibat kurup, anlaşmalı kargo şirketini sorun,Kargo gönderi adres bilgilerini alın. Ardından ürünü karşı taraf ödemeli olarak kargolayın. Hepsi bu kadar. Eğer ürünü yenisi ile değiştirmek isterseniz, size yenisini kargolarız. Eğer iade etmek isterseniz, bu durumda sizden iade için IBAN numarası isteriz.
Toptan ürün satışınız var mı?
Evet toptan ürün satışımız mevcut. Bunun için bizimle iritibat kurabilirsiniz.
Siparişim ne zaman kargolanacak ?

Hafta içi saat 16.00'dan önce verilen tüm siparişlerinizi aynı gün kendi stoğumuzdan bekletmeden hemen tarafınıza kargoluyoruz.

BİZE YAZIN

LÜTFEN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUN