BİZİ BİZ YAPAN

KALİTE POLİTİKAMIZ

%100 Yerli Üretim

Bizden sipariş edeceğiniz tüm oyuncakların tamamı kendi ülkemizde üretilmektedir. Bu sayede müşterilerimize en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sunuyoruz.

Ürün Kalitesine önem veriyoruz.

Ürünlerimizin solmaması, deforme olmaması için birinci kalitede kumaş seçiyor, dikişlerimizi en kaliteli iplerle en sağlam şekilde atıyoruz. 

Merhaba…

Kısaca kendimizden bahsedelim.

Pufline markası olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Marka olma yolunda heyecanlı adımlarla başladığımız bu süreçte bu mutluluğun bugün olduğu gibi bundan sonra da devam etmesini umut ediyoruz.

2020 Aralık ayında yolculuğuna başlayan “Pufline”, niş ürünlere odaklanan tescilli peluş oyuncak markası olarak konumlandı. Binlerce firmanın benzer ürünleri tekrar ettiği sektörde, özgün tasarımları tüketiciyle buluşturmayı amaçlıyoruz. Markamız 28 ve 35. sınıf oyuncak üretim ve satış patenti ile tescil edilmiştir. 

Among Us Peluş oyuncak karakterler, bu anlamda tüketiciyle buluşturduğumuz ilk niş ürün örneği olarak ön plana çıktı. Tasarımı, çizimleriyle tamamen Pufline üretimi olan bu sevimli oyuncak karakterleri, farklı boy ve ölçülerde sizlerin beğenisine sunduk.

“Home Production” üretim formatında yürüttüğümüz bu sürecin, kurumsallaşmaya uzanan bir yolculuğa dönüşmesi bizim en büyük arzumuz.

Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, yeni ürünlerden ve sürpriz indirimlerden anında haberdar olabilirisiniz.